Globalno zagrevanje

Ići dole

Globalno zagrevanje

Počalji  katarina taj Sub Sep 20, 2008 9:08 pm

da li mislite da dolazi do globalnog zagrevanja ili globalnog zahladjenja na Zemlji? ili, prosto, ne razmisljate o tome? No pisite...
katarina

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.01.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

globalno zagrevanje

Počalji  Plavi_Mag taj Sub Sep 20, 2008 9:17 pm

ja licno mislim da su to samo prazne price o globalnom zagrevanju i da se previse dize prasina oko toga.ljudi su izmislili i vanzemaljce ,vampire i mnogo toga pa i globalno zagrevanje.. affraid
Plavi_Mag

Broj poruka : 1
Godina : 46
Datum upisa : 20.09.2008

Pogledaj profil korisnika http://ljubav.wapsrbija.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Globalno zagrevanje

Počalji  toky taj Uto Sep 23, 2008 12:23 am

Svi pricaju o globalnom zagrevanju, a ja sve nesto ne verujem u to...elem, kada sam ja bio klinac (o kako je to davno bilo Very Happy ), leta su stvarno bila duga i topla, tj. kada je leto-onda je leto,kad jednom udjes u papuce, do kraja avgusta ne izlazis iz njih i ako padne kisa, ona je topla, i iza nje se nastavlja toplo vreme (i nezaboravni miris ozona, koji skoro ne namirisah sada), a takodje , kada stigne zima, to se podrazumeva sneg, bar mesec dana i ona prava hladnoca, koja ne popusta. Kako ucismo u geografiji, karakteristike klime naseg podneblja su bas takve....
Sada, u sred leta,cim padne kisa, pad temperature za bar 10-tak stepeni i to traje bar tri-cetiri dana, svi pocnemo da trazimo jakne, dok u isto vreme u januaru se temperatura digne i do 20 stepeni....
Tako, ne bih ja ovo nazvao globalno zagrevanje, pre bih nazvao kao promena klime, jer da je zagrevanje, ne bih imali ove kasnojesenje periode u julu i avgustu, a evo i dok ovo sada pisem, pec radi na 6-ici, sto bas nije normalno za sredinu septembra...
toky

Broj poruka : 48
Godina : 32
Datum upisa : 13.05.2008

Pogledaj profil korisnika http://toromanr.tripod.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Globalno zagrevanje

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics